Tuesday 16th April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

VOLEYBOL ERKEKLERDE GALİBİYET SERİSİNE DEVAM..

Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Lig Erkekler 3. Grup’ta yer alan Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü erkek voleybol takımımız Ligin 7. haftasında kendi evinde Tokat Belediyesi Plevne takımını ile karşılaştı. Temsilcimiz karşılaşmayı 3-1’lik skor ile kazanarak yoluna emin adımlarla devam etti. Karşılaşmayı

Arhavi kapalı spor salonunda oynanan karşılaşmaya sporseverlerin ilgisi yoğundu.  Mutlak galibiyet parolasıyla karşılaşmaya başlayan temsilcimiz ilk seti 25-23 kazandı. Çekişmeli anlara sahne olan ikinci set ise uzatmalara gitti. Bu seti Tokat Belediyesi Plevne takımını 33-35’lik skor ile kazandı ve durumu 1-1 e getirdi. Üçüncü ve dördüncü setlerde ise temsilcimiz maça ağırlığını koydu ve üçüncü seti 25-15, dördüncü seti 25-13 kazanarak karşılaşmayı 3-1’lik skorla galip tamamladı.

Karşılaşma sonunda Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu takımımızın liderlik yolunda önemli bir galibiyet daha aldığını belirterek, takımı ortaya koyduğu mücadeleden ve alınan galibiyetlerden dolayı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

arhavibldgsktkatplevnevoleybol0

arhavibldgsktkatplevnevoleybol1

arhavibldgsktkatplevnevoleybol2


Paylas

About The Author

Comments are closed.