Thursday 18th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

YILDIZLAR ARHAVİ’YE GELİYOR

30 Ocak -05 Şubat 2011 tarihleri arasında Arhavi’de yapılacak olan Yıldızlar Türkiye Boks Şampiyonasının hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Türkiye Boks Federasyonunun 2011 yılı faaliyet programında bulunan şampiyona için Boks Federasyonunu temsilen Arhavi’ye gelen Hamdi Yıldırım çeşitli görüşmeler yaptı. Yıldırım, Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erol Tosun ve Arhavispor Kulübü Başkanı Hüseyin Uzunhasanoğlu ile yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu..

Yıldızlar Türkiye Boks Şampiyonasının Arhavi’de yapılacak olmasının çok önemli olduğunu ifade eden Hamdi Yıldırım “Bu konuda büyük çaba sarf eden Belediye Başkanı Sayın Coşkun Hekimoğlu, Tenis Federasyonu Genel Sekreteri Sayın Naci Numanoğlu, Boks Federasyonu Başkanı Sayın Eyüp Gözgeç’e, Boks Federasyonu Yönetim Kuruluna ve Gençlik ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mehmet Kocatepe’ye teşekkür ediyoruz. Arhavi’deki şampiyonanın uzun yıllar kamuoyunun hafızasında kalması için organizasyonun mükemmele yakın olması için çalışılacaktır. Bu konuda Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Hikmet Çakır ve ilçe Müdürü Erol Tosun; gerekli alt yapı çalışmalarını yaptıklarını ve bu şampiyonayı yüzlerinin akıyla tamamlayacaklarına inandıklarını” belitti.

Yıldızlar Türkiye şampiyonası için 400 sporcu ve 150 delegasyonun Arhavi’ye gelmesi bekleniyor. Arhavi halkı en sevilen sporlardan biri olan boksta bir haftalık müsabaka sürecinde aralarında Avrupa Şampiyonu sporcularının da bulunduğu birçok sporcuyu ringde izleme fırsatını bulacak.

 


Paylas

About The Author

Leave A Response