Friday 14th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

YÜCEL SATIRAL ARHAVİ SPOR KULÜBÜ BAŞKANI SEÇİLDİ..

Arhavi Spor Kulübü Olağan Genel Kurulu Arhavi Ticaret Odasında toplantı yeter sayısının sağlanmasıyla birlikte kongre ikinci tarihe ertelenmeden yapılmış oldu. Kongrede ilk olarak divan kurulu oluşturuldu. Divan başkanlığına Hüseyin Uzunhasanoğlu seçildi. Divan heyetinin oluşmasının ardından
saygı duruşu, istiklal marşı, faaliyet raporları gelir ve giderlerin ibrası konuşmalar yapıldı.
Kongreye aynı zamanda kulüp başkanı olan Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun yanı sıra kulübe emek veren eski yöneticiler ve üyeler katıldı. Kongrede sırasıyla başta Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu olmak üzere, yeni başkan Yücel Satıral, Ak Parti ilçe başkanı Ufuk Yıldız, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Adil Yıldız, Arhavispor kulübünün eski başkanları Hüseyin Uzunhasanoğlu, Şadi Yıldızcan’ın yanı sıra kulübe hizmet etmiş, spora gönül vermiş kişiler üyelere hitaben konuşmalarda bulundular.
Kongreye Yücel Satıral öncülüğündeki tek liste halinde girildi ve başkanlığını Yücel Satıral’ın çektiği liste Arhavi spor kulübün yeni yönetim kurulu olarak seçilmişoldu.

Sanat, spor, siyaset ve iş sektöründen oluşan yeni liste toplumun hemen her kesimine hitap eden bir liste olarak düşünülmüş. Arhavi sporu başarıya taşıyacak bir liste olduğunu belirten Yeni başkan Yücel Satıral Arhavi sporun çok daha iyi yerlere gelmesi için yeni yönetim kurulumuz ile birlikte çok çalışacaklarını ifade etti.
Arhavi spor kulübü yeni yönetim ve denetim kuruluna da şu isimler seçildi: Yönetim Kurulu üyeleri: Yücel Satıral, Cengiz Kurdoğlu, Murat Çorbacıoğlu, Bülent Özbayrak, Nafız Kurdoğlu, Cafer Gerdan, Nafız Köse, Servet Daş, Cengiz Velimahmutoğlu, Hüseyin Gürkan, Hüsnü Doğan Hatinoğlu, Atila Kesim, Ayhan Ermiş, Remzi Gedik, Ali Kemal Karabal, Mehmet Şerifoğlu, Bahri Kurdoğlu, Cemal
Kesti, Fatih Güney, Serkan Çakar Denetleme Kurulu üyeliklerine de Rahmi Öziskender, Şadi Yıldızcan ve Saadettin Horozal seçildiler.


Paylas

About The Author

Comments are closed.