Wednesday 24th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

10. ARHAVİ GRASSROOTS ŞENLİĞİ’NİN İKİNCİ ETABI YAPILDI..

Arhavi Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Arhavispor Kulübü ile birlikte organize edilen ve Arhavi Belediyesi’nin sponsor olduğu Arhavi Grassroots (Herkes İçin Futbol) Şenliği Arhavi İlçe Stadı’nda gerçekleştirildi.

2008 yılında başlayan ve bu yıl 10.su yapılan şenliğin 2. etabında, 2007 doğumlu ilkokul 5. Sınıf öğrencilerine yönelik yapıldı. Etkinliğe Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

10 yıldır düzenlenen organizasyonun mimarı Beden Eğitimi Öğretmeni  ve Grassroots lideri Fikret Kadıoğlu, yaptığı açıklamada:“amacının sporun, dostluk, kardeşlik ve centilmenlik çerçevesinde küçük yaşta çocuklara öğretilmesinin hem o öğrencilere , hem de ülke sporuna , dolayısı ile dünya sporuna katkı sağlayacağına inandığını belirterek, başta sponsorluğunu yapan ilçe belediyesine, katkılarından dolayı kaymakamlığa, gençlik hizmetleri ve  ilçe spor müdürlüğüne, ilçe milli eğitim müdürlüğüne ve arhavispor kulübüne teşekkür etti.
Minik sporcuların doyasıya eğlendiği etkinlik, şenliğe katılan öğrencilere ilçe protokol üyeleri tarafından verilen sertifikalarla son buldu.


Paylas

About The Author

Comments are closed.