Tuesday 23rd July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

12. ARHAVİ HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİ 1. ETABI YAPILDI..

Rekare 20 Ekim 2023 Spor 12. ARHAVİ HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİ 1. ETABI YAPILDI.. için yorumlar kapalı

İlçe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte organize edilen ve Arhavi Belediyesinin sponsorluğunu yaptığı 12. Arhavi Grassroots “Herkes İçin Futbol Şenliği”nin 1. etabı Arhavi Şehir Stadı’nda gerçekleştirildi.

12. Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği’nin 1. Etabı, 2014-2015 doğumlu öğrencilere yönelik gerçekleştirilirken, etkinliğe Arhavi Kaymakamı Burak Çimşir, Arhavi Belediye Başkan Vekili Birkan Uyanık Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar,, Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tanju Özkara, İlçe Emniyet Müdürü Bünyamin Temur ve ilçe protokolünün yanı sıra Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Pror. Dr. Turgay Biçer ve Spor Yazarı – Marmara Üniversitesi Öğretim Görevlisi Bülent Tuncay da katıldılar.

Koordinatörlüğünü Fikret Kadıoğlu ve Sabri Jurnal yaptığı etkinlikte, şenliğe katılan öğrencilere katılım belgeleri protokol üyeleri ve misafirler tarafından takdim edildi.

Başlama vuruşu ile birlikte çocuklar özgürce futbol oynamanın tadını çıkararak doyasıya eğlendiler.

Çocuklarımıza spor yapma alışkanlığı kazandırmak amacıyla düzenlenen Herkes İçin Futbol Şenliği, hiçbir baskı altında kalmadan özgürce futbol oynamalarını sağlamak ve kendi yeteneklerini sergilemelerinde yardımcı olmayı amaçlamaktadır.


Paylas

About The Author

Comments are closed.