Wednesday 24th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

SPOR KÜLTÜRÜ ve BAŞARI…

Rekare 19 Ekim 2023 Haberler SPOR KÜLTÜRÜ ve BAŞARI… için yorumlar kapalı

Geleneksel hale gelen Herkes İçin Futbol Şenliği’nin 12.’si Arhavi’de düzenlenen söyleşi ile başladı.. Söyleşide spor ve futbol konusunda ülkemizin önde gelen isimleri Arhavililerle bir araya geldi. Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Pror. Dr. Turgay Biçer ve Gazeteci- Yazar Bülent Tuncay “Spor Kültürü ve Başarı” konulu söyleşide Arhavililerle buluştu.

Arhavi Nurettin Çarmıklı İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda yapılan söyleşiye Arhavi Kaymakamı Burak Çimşir, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, ilçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş, ilçe Gençlik ve Spor Müdürü Tanju Özkara, ilçe emniyet müdürü Bünyamin Temur, ilçedeki okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Yapılacak etkinlikler konusunda açıklama yapan emekli Beden Eğitimi Öğretmeni ve Grassroots Lideri Fikret Kadıoğlu şunları söyledi:
“Arhavi Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte organize edilen ve Arhavi Belediyesinin sponsorluğunda yapılan Herkes İçin Futbol (Grassroots) Şenliğinin bu yıl 12. si gerçekleştirilecek. Şenlik öncesi söyleşi gerçekleştirdik. Prof. Dr. Turgay Biçer, Gazeteci –Yazar Bülent Tuncay’ın katıldığı söyleşi ile Arhavi halkını sporla buluşturduk” dedi.


Paylas

About The Author

Comments are closed.