Monday 17th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

7. ARHAVİ GRASSROOTS ŞENLİĞİ START ALDI..

Arhavi Grassroots Şenliği, 2005 doğumlu öğrencilerle başladı. Bu yıl 7. si düzenlenen Herkes İçin Futbol Şenliğinin 1. Etabına  200 ün üzerinde öğrenci katılımının olduğu görüldü. Şenlik ilçe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Belediye Başkanlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Arhavispor Kulübünce ortaklaşa organize edildi. Şenliğin bu yıl da sponsorluğunu  yine Aydınlıoğlu Mobilya yaptı.

Programın başında, Beden Eğitimi Öğretmeni ve Grassroots lideri Fikret Kadıoğlu bir konuşma yaptı. Kadıoğlu konuşmasında ; “ Futbol şenliğimizde amacımız; çocuklarımızı öncelikle mutlu etmek, eğlendirmek, daha sonra onların baskı altında kalmadan özgürce futbol oynamalarına ve kendi yeteneklerini sergilemelerine yardımcı olmaktır. Değerli öğretmen arkadaşlarım ve sayın veliler, çocuklarınız maç yaparken onların özgürce futbol oyamamalarına fırsat vermenizi. Yenseler de yenilseler de onları takdir edip eğlenmelerine yardımcı olmanızı ve bireysel yeteneklerini göstermelerine fırsat vermenizi bekliyor şimdiden teşekkür ediyoruz.” dedi.

Karşılaşma öncesi öğrencilere katılım belgeleri dağıtıldı.Şenliğe;İlçe Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Tosun,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Yılmaz  ve öğrenci velileri katıldılar.

hif1.etap-6-a

hif1.etap-5-a

hif1.etap-4-a

hif1.etap-3-a

hif1.etap-2-a

hif1.etap-1-a

hif1.etap-7-a


Paylas

About The Author

Comments are closed.