Saturday 20th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

9.HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİNİN 2. ETABI ARHAVİ İLÇE STADINDA YAPILDI..

Arhavi Kaymakamlığı başkanlığında ve Arhavi Belediyesi sponsorluğunda organize edilen 9. Arhavi Grassroots (Herkes İçin Futbol) Şenliği’nin 2. etabı katılan öğrencilerine verilen katılım belgeleri ile başladı.

Belge takdimi öncesi saygı duruşu ve İstiklal Marşının gerçekleştirildiği organizasyona öğrenci velilerin yoğun ilgi gösterdi. İlçe Milli Eğitim  ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından da desteklenen şenlik, yaz mevsimi havasını aratmayacak bir ortamda gerçekleşti.

Arhavi İlçe Stadı’nda gerçekleştirilen etkinlikte çocuklara futbol  sporunu sevdirmeyi ve spor yaparken katılımcı öğrencilere, şenlik  aşamasında  bir fair play duygusu ve davranışın kazanılmasını  amaçlayan etkinlik, 5. sınıf kız ve erkek öğrenciler arasında yapıldı.

Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi Beden Eğitim Öğretmeni Fikret Kadıoğlu’nun öncülüğünde gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunurken izlemeye gelenlerinden de memnuniyeti görülmeye değerdi. Şenlikteki yerini alan Başkan Hekimoğlu, bu tür etkinliklerin çocukların gelişimi açısından çok önemli olduğuna dikkat çekerek, şenliğin güzel bir ortamda geçmesinde emeği olan herkese teşekkürlerini iletti.

herkesicinfutbol-6-a

herkesicinfutbol-5-a

herkesicinfutbol-2-a

herkesicinfutbol-1-a

herkesicinfutbol-3-a

herkesicinfutbol-4-a


Paylas

About The Author

Comments are closed.