Monday 24th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

AKIN GÜLHAN’İK O3İ3İNUTEN DOMOXUYNEZ…

( AKIN GÜLHAN BİZİ GÜLMEKTEN ÖLDÜRDÜ )

Uzun yıllar amatörce sahne alan, seksenli yılların komedi dans üçlüsü Grup Mix elemanı, şuan tekstil alanında bir iş adamı olan Akın Gülhan bu sefer Lazca bir stand-up gösterisi yaptı.

Gösteri Laz Kültür Derneği etkinliği olarak İstanbul, Bakırköy’de gerçekleştirildi. İzleyenlere bir hayli keyifli anlar yaşatan Gülhan, gösteri sonrası arhavizyona yaptığı açıklamada “ Bana gösteri öncesi telefon açıp geleceğiz, mutlaka seni sahnede izlemek istiyoruz diyenlerin çoğu beni izlemeye gelmeseler bile Laz Kültür Derneğinin değerli üyeleri salonu boş bırakmadılar. İlk kez lazca bir stand-up gerçekleştirdim. Bu konuda bazı eksikliklerim olabilir fakat kendime olan öz güvenimi hiçbir zaman kaybetmeyen bir insan olarak bu işe, üzerine daha da katarak devam etmek istiyorum. Konu bulmakta zorlanmıyorum çünkü bir Laz olarak yaşadığımız hayatı anlatmak bile bir stand-up için yeterli. Beni izlemeye gelen herkese çok teekkür ediyorum” dedi.

Aynı zamanda arhavizyon ve arhavim.net’te köşe yazarlığı yapan memleket sevdalısı Akın Gülhan’ın “Zuladan” adlı bir şiir CD si de var.


Paylas

About The Author

Comments are closed.