Saturday 15th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ANADOLU LİSESİNDE ” ÖZGÜVEN VE BAŞARI ” ÜZERİNE BİR TARTIŞMA..

Arhavi Anadolu Lisesi öğrencileri okulun tatile gireceği şu günlerde Marmara Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesinden gelen öğretim görevlileri ile “ özgüven “ ve ”başarı” üzerine tartıştılar.

Yoğun bir öğrenci katılımının olduğu  tartışmada, Prof Dr. Turgay Biçer, öğrencilerle kurduğu sıcak diyaloğu tartışma sonrasında özel görüşmelerle sürdürüken, İstanbul Teknik Üniversitesi öğretim görevlisi ve gazeteci Metin Tükenmez’in, başarı konusunda yaptığı örneklemeler öğrenciler tarafından büyük bir dikkat ile izlendi.Tartışmanın bir başka konuğu ise Show Tv ve Sky Tv editötü Bülent Tuncay oldu.

Türkiyenin başarılı okulları arasında yer alan Arhavi Anadolu Lisesi öğrencileri, tartışmalarını program sonrasında okul bahçesinde de sürdürdüler. Yoğun ilgiden son derece mutlu olan konuklar, Kırsal yöre okulunda bu kadar seviyeli bir tartışma sonrası geleceğin gençlerinden umutluyuz ve onları bu ülkenin geleceğinde başarılı bir ferdi olarak mutlaka göreceğiz diyerek ilçenin otantik mekanlarını gezmeye devam ettiler.

IMG_3154-a

IMG_3115-a

IMG_3119-a

IMG_3157-a

IMG_3150-a

IMG_3161-a

IMG_3152-a

IMG_3152-a


Paylas

About The Author

Comments are closed.