Friday 14th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARHAVİ ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARINDAN KAZIM KURDOĞLU VEFAT ETTİ

Arhavi’de 1972-1982 yılları arasında belediye başkanlığı görevini yürütmüş olan Kazım Kurdoğlu bir süredir tedavi gördüğü Rize Devlet Hastanesinde rahatsızlığının ilerlemesi sonucu kurtarılamayarak hayata veda etti.

Merkez eski camide yapılan cenaze töreninde Artvin Valisi Necmettin Kalkan, Vali Yardımcısı Mehmet Ali Öztürk, Arhavi Kaymakam Vekili Abdullah Akdaş, Artvin Belediye Başkanı Emin Özgün, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu bir çok kurum ve kuruluşların temsilcileri, aile yakınları, sevenleri, dostları ve ilçe halkı hazır bulundu.

Kurdoğlu’nun cenazesi önce Arhavi Belediyesi önüne getirilerek burada ailesi, yakınları, halkın ve belediye personelinin katılımı ile bir tören gerçekleştirildi. Hayatından kesitler alınarak biyografisi anlatıldı.

Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu konuşmasında: ”  Yapmış olduğu hizmetleri, topluma olan örnek davranışları ile her zaman her ortamda kendilerine yön veren merhum Kazım Kurdoğlu büyüğümüzü Arhavi hiçbir zaman unutmayacaktır .” dedi.

Arhavi belediyesi önünde yapılan törende geçmiş dönemlerde belediye başkanlığı yapmış Vasfi Kurdoğlu, Mehmet Çorbacıoğlu ve Musa Ulutaş da yer aldılar.

Kılınan cenaze namazı sonrası Kurdoğlu, Musazade Mahallesindeki merkez mezarlığına defnedildi.Kurdoğlu dört çocuk babası idi.

IMG_4724-a

IMG_4728-a

SANYO DIGITAL CAMERA

IMG_4732-a

IMG_4737-a

IMG_4746-a

IMG_4745-a

SANYO DIGITAL CAMERA


Paylas

About The Author

Comments are closed.