Monday 22nd April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARHAVİ’DE NEFESLER TUTULDU…

Arhavi ilçesinde yerel seçim çalışmaları gündüz saatlerinde yapılan seçim konuşmaları ile sona erdi. Havanın yağışlı olmasına rağmen özellikle CHP adayı Musa Ulutaş’ı dinleyin kitlenin AGM alanına sığmadığı görüldü..

Yerel seçimler bazında  Arhavi ilçesinde böylesine bir seçim kalabalığı  oluşu çoğu konuşmacılara “ bu iş burada bitmiştir” ifadelerini kullandırttı.

Mitinginde ilk konuşma öncesi, eski ve yeni  adaylar sahneye alındı.İlçe Başkanı Engin Erkan’ın açılış yaptığı konuşmasının ardında, sırası ile eski CHP milletvekil Metin Arif Ağaoğlu ve CHP Artvin milletvekil  Uğur Bayraktutan’da kısa konuşmalar yaptılar.

Günün en ateşli ve gündem kokan konuşmasını ise CHP eski milletvekili Yüksel Çorbacıoğlu yaptı.Çorbacığlu’nun konuşmasının sonlarına doğru izleyenlerin “ Musa Yüksel elele” diyerek sologan atmaları karşısında , çocukluk arkadaşları, elele sahne önüne geldiler..

CHP Belediye Başkan adayı Musa Ulutaş ise yaptığı konuşmalarda Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun iktidar partili bir belediye başkanı olmasına rağmen vaad edipte yapmadığı projelerden örnekler verdi. Seçildiğinde gençlere iş istihdamı oluşturacak projelerinin olduğu belirten Ulutaş, geçen seçimlerde size son sözüm” takdir sizin” demiştim. Fakat şimdi öyle bir şey söylemiyorum..Sizden oy istiyorum” dedi.

IMG_9994-a copy

IMG_0005-a

IMG_0018-a

IMG_0037-a copy

IMG_0042-a copy

IMG_0047-a copy

IMG_9978-a copy

IMG_9981-a copy


Paylas

About The Author

Comments are closed.