Saturday 20th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

YENİ BİR ECZANE AÇILDI

Arhavi’de sağlık sektöründe bir iş yeri daha hizmete girdi. Eczacı Pelin Turna’ya ait eczanenin açılışı törenle gerçekleştirildi. Hacılar Mahallesi Sağlık Ocağı Karşısında açılışı yapılan eczaneye katılım bir hayli yoğundu. İlçedeki 6. eczane olarak hizmete giren Turna Eczanesi’nin açılışına İlçe Kaymakamı Muhammet Önder, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, siyasi parti temsilcileri, ilçe esnafı ve vatandaşlar katıldı.

İş yeri önünde başlayan açılış töreninde konuşma yapan, ilçenin önemli iş adamı ve eczacısı olan Kemal Bayraktar, “Önce stajyerim, sonra kalfam ve sonra da meslektaşım olarak eczacılık hayatına başlayacak olan Pelin Turna’ya başarılar diliyorum” dedi. Daha sonra Başkan Hekimoğlu, “Genç eczacımız Pelin Turna kardeşimiz tarafından bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Turna Eczanesi ilçemiz ve halkımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, işletme sahibi Turna’ya da iş hayatında başarılar ve bereketli kazançlar diliyorum” şeklinde konuştu. Ardından sözü devralan Kaymakam Önder de Eczacı Turna’ya başarı temennisinde bulundu.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesini Kaymakam Önder, Başkan Hekimoğlu, Eczacı Bayraktar ve iş yeri sahibi Turna birlikte kestiler. Açılışa özel ikramların ardından protokol üyeleri eczaneyi gezdiler. İşletme sahibi Eczacı Pelin Turna’nın heyecan ve mutluluğunun yüzünden okunduğu açılışta, bu özel gününde kendisini yalnız bırakmayıp gelen tüm konuklarına teşekkürlerini iletti

turna-eczanesi_014

turna-eczanesi_003

turna-eczanesi_009


Paylas

About The Author

Comments are closed.