Tuesday 25th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARHAVİ’NİN EN KALABALIK İFTAR YEMEĞİ..

Ramazan ayının sonlarına yaklaştığımız şu günlerde Arhavi Belediyesi iftar yemeği organizasyonu düzenledi. Arhavi Gösteri Merkezi’nde yapılan etkinlikte ilçe protokolü ve ilçe halkı bir araya geldi. Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, İlçe Kaymakamı  Bülent Bayraktar, Garnizon komutanı Nihat Çağlar, değişik siyasi parti teşkilatları, kurum amirleri, parti temsilcileri ile kalabalık vatandaşları Arhavi Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu ,  tek tek ilgilenmek suretiyle ağırladı.

Ayrıca, Başkan Coşkun Hekimoğlu, kurulan masaları tek tek gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşlar duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Milletvekili İsrafil Kışla ve beraberindekiler hazırlanan bu anlamlı ve bir o kadarda büyük organizasyon için özellikle Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu ve personellerini tebrik etti. Düzenlenen etkinlik, Arhavi manzaralarına ait fotoğrafların yer aldığı slayt gösterisi eşliğinde başladı.

Organizasyon hakkında konuşan Başkan Hekimoğlu; “Belediye olarak iftar vesilesiyle halkımızla bir araya geldik. Rahmet, bereket ve birlikteliğin ayı olan Ramazan ayı içerisinde halkımız davetimize teşrif buyurdular. İmkânlarımız dâhilinde yaklaşık 2500-3000 kişiyi burada ağırlamanın sevincini yaşıyoruz. İftarımızı sevgi, kardeşlik ve paylaşmanın hakim olduğu bir güzellikte yapmak istedik “diyerek organizasyonda emeği geçen belediye personeli ve gönüllü gençlere teşekkür etti.

arhavi-belediyesi-iftar-yemegi_010

arhavi-belediyesi-iftar-yemegi_056

arhavi-belediyesi-iftar-yemegi_085

İFTAR YEMEĞİ-4-A

arhavi-belediyesi-iftar-yemegi_010-A

İFTAR YEMEĞİ-2-A


Paylas

About The Author

Comments are closed.