Wednesday 24th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARHAVİSPOR BAL LİGİNE VEDA ETTİ..

Artvin’de, Bölgesel Amatör Lig Baraj maçını  Arhavispor’u 3-0 yenen Hopaspor kazandı.

Artvin İskebe Şehir Stadında oynanan karşılaşmayı, hakemler Şahin Berker, Kemal Şafak, Burak Cansız, Mustafa Kemal Akyazı yönetti.

Karşılaşmayı Artvin Valisi Kemal Cirit, Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Arhavi Belediye Başkanı ve Arhavispor Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Hopaspor Başkanı Nedim Koyuncu, TFF Klasman Temsilcisi Sadettin Dağ, İl Gençlik ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim ile yaklaşık 10 bin taraftar izledi.

Her iki takım taraftarlarının yoğun ilgi gösterdiği karşılaşmada Artvin Büyükler Amatör Ligi’nde şampiyon olan Hopaspor, Bölgesel Amatör Liginde mücadele veren rakibi Arhavisporu 3-0 yenerek Bölgesel Amatör Lige çıktı.

Güneşli bir havada oynanan maça özellikle Hopaspor taraftarı olan çok sayıda kadın spor karşılaşmayı heyecanlı takip etti. 10 bin kapasiteli stadı tamamen dolarken bazı taraftarların da çevredeki evlerin terasları ile balkonlarından maçı izledikleri gözlendi.

Öte yandan karşılaşmanın sonunda şampiyon olan Hopaspor oyuncuları ve taraftarları, sevinç gösterilerinde bulunarak saha içerisinde horon oynadı.

Karşılaşma öncesi, maç esnasında ve sonrasında yoğun emniyet tedbiri alınan maç olaysız bir şekilde sona erdi.

Hopaspor Kulübü Başkanı Nedim Koyuncu maç sonunda gazetecilere yaptığı açıklamada, şampiyon oldukları için tüm Hopa halkı olarak sevinçli olduklarını söyledi.

arhavi-hopa-1

arhavi-hopa-2

arhavi-hopa-3


Paylas

About The Author

Comments are closed.