Saturday 20th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ÇOCUKLARIMIZ, “8. ARHAVİ HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİ”NİN 5. ETABINDA DOYASIYA EĞLENDİLER..

İlçe Kaymakamlığı, İlçe Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü ve Arhavi Spor Kulübü ile birlikte organize edilen 8. Arhavi Grassroots (Herkes İçin Futbol) Şenliği’nin 5. etabı düzenlenen etkinlikle yapıldı.

Etkinliğe Vali Yardımcısı Mehmet Ali Öztürk, İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Garnizon Komutanı Nihat Çağlar, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Erol Tosun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Yılmaz, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı.

Arhavi ADD şubesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile düzenlediği uçurtma şenliği ile aynı gün yapılan şenliğe velilerden yoğun bir ilgi vardı.

İlçe stadı’nda gerçekleştirilen etkinlikte 2008 doğumlu 2. Sınıf ve özel eğitim sınıfı öğrencileri futbol oynadılar ve gönüllerince eğlendiler.

Şenliğin açılışında kısa bir konuşma yapan Beden Eğitimi Öğretmeni Fikret Kadıoğlu şenlik sonunda basına şu açıklamalarda bulundu;

“Futbol şenliğimizde amacımız, çocuklarımızı öncelikle mutlu etmek, eğlendirmek, daha sonra onların baskı altında kalmadan özgürce futbol oynamalarına ve kendi yeteneklerini sergilemelerine yardımcı olmaktır.

Velilerin ve bizlerin, çocuklarımızın buradaki oyunlarında yenseler de yenilseler de onları takdir edip eğlenmelerine yardımcı olmamız ve bireysel yeteneklerini göstermelerine fırsat vermemiz gerektiği unutmamamız gerekir “ dedi.

hif5.etap-1

hif5.etap-2

hif5.etap-3

hif5.etap-4

hif5.etap-5

hif5.etap-6

hif5.etap-7

hif5.etap-8

hif5.etap-9


Paylas

About The Author

Comments are closed.