Saturday 20th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARTVİN İL SPOR GÜVENLİK KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ..

Artvin İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı, Vali Yılmaz Doruk, başkanlığında yapıldı. Valilik Toplantı

Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Doruk’un yanı sıra İl Emniyet Müdürü Mehmet Selvi, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim, İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, Artvin Hopaspor Kulübü Başkanı Murat Özçep, Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Sadettin Dağ ile kurul üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Yılmaz Doruk, ilimizde gerçekleşecek olan tüm spor müsabakalarının sorunsuz şekilde geçmesi için gereken bütün tedbirleri alacaklarını söyledi. Spor etkinliklerinin birlik, beraberlik, sevgi ve dostluk çerçevesinde yapılması gerektiğini dile getiren Vali Doruk, güvenlik tedbirlerinin maksimum düzeyde alınarak herhangi bir aksaklığa mahal verilmemesi yönünde ilgili kurumlara talimat verdi.

Vali Doruk ayrıca ilimizde oynanacak tüm müsabakaların centilmence başlayıp aynı güzellikle bitmesi temennisinde bulundu. Toplantı, gündem maddelerinin görüşülmesi ve alınan güvenlik tedbirleri kararlarının değerlendirilmesi ile sona erdi.

Haber : Hayati Akbaş


Paylas

About The Author

Comments are closed.