Monday 24th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

BAY VE BAYAN VOLEYBOL TAKIMLARIMIZ LİGE GALİBİYETLE BAŞLADILAR..

Türkiye Voleybol Federasyonu 2016-2017 sezonu 2. Lig müsabakalarında yer alan Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Bay ve Bayan Voleybol takımları, ilk karşılaşmalarını oynadılar.

Arhavi Bld. GSK: 3 – 1:Tokat/Turhal

Kocakavak Anadolu Sportif 6. Grupta yer alan Arhavi Belediyesi GSK Bayanlar takımı kendi evinde Tokat ekibi ile karşılaştı. İlçe Kapalı Spor Salonunda oynanan müsabakayı izlemeye İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri ve voleybol severler katıldı. Tokat/Turhal Kocakavak Anadolu Sportif ile mücadele eden ekib, voleybol severlere keyifli bir maç izletti. Mücadeleyi 3-1 kazanan Arhavi Belediyesi GSK Bayan Voleybol takımı aldığı galibiyetle sevince boğuldu.

Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi: 0 – 3: Arhavi Belediyesi GSK

Erkek Voleybol takımı ise deplasmanda Ordu ile karşılaştı. İlk hafta Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi ile oynanan müsabakadan 3-0 galibiyetle ayrılan Arhavi temsilcileri, ilçeye moralli bir şekilde döndü. Her iki maçın bitiminde de büyük bir sevinç yaşayan erkek ve bayan voleybol takımları gelecek vaat ettiklerini gösterdiler. Maçın bitimiyle her iki takımı da tebrik eden Başkan Hekimoğlu, 6 Kasım 2016 Pazar günü Saat:13.00’da Erkek voleybol takımı kendi evinde Erzurum Spor Lisesi ile çıkacakları zorlu mücadeleden de galibiyetle ayrılmaları için başarı temennisinde bulundu.

Haber:Hayati Akbaş

kizvoley-a-1

erkvoley-a-1


Paylas

About The Author

Comments are closed.