Monday 17th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

BİZİM ÇOCUKLARDAN BAŞKANA PLAKET

    

       Haber: Arhavi Postası    

      Çkuni Berepe’nin hemen hemen her yapmış oldukları etkinliklerine katılmayı adeta alışkanlık haline getiren Arhavi Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu’na bu defa vermiş olduğu desteklerinden dolayı kendisini makamında ziyaret ederek plaket verdiler.

      Erdinç Atabay, Ali Şeşen ve Onur Ulutaşın başını çektiği ve Arhavi de birçok sosyal etkinliklerde faaliyet gösteren gençler; “Başkanımızın desteğini her ortamda hissettik, yapmış olduğumuz organizasyonlarımızda varlığı bizleri çok mutlu ediyor etmeye de devam edecek. Bizler bunun bilincinde olduğumuzdan dolayı kendilerine Çkuni berepe olarak bu plaketi Başkanımız Coşkun Hekimoğlu’na sunmayı görev saydık. Verdiği desteklerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz” dediler..

 

     Arhavi Belediye Başkanı Coşkun  Hekimoğlu da ; “Çkuni Berepe olarak siz gençleri takdir ediyorum, bir çok ortamda aktivitelerinizi takip ediyor ve izliyorum.. Bu gayretinizden dolayı Arhavi de adınızı sıkça duyurdunuz duyurmaya da devam ediyorsunuz. Çkuni berepe 3 kişiden ibaret olmadığını Arhavili bizim çocukların bir topluluk halinde geldiğini görüyorum. Sosyal ve kültürel faaliyetlerinizi destekliyor, başarılarınızın devamını diliyorum, sunmuş olduğunuz plaket içinde ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi


Paylas

About The Author

Leave A Response