Tuesday 16th April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ÇOCUKLARIMIZ İÇİN DOYA DOYA FUTBOL

İlçe Kaymakamlığı, Milli Eğitim Müdürlüğü,  Belediye Başkanlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Arhavispor Kulübü ile birlikte organize edilen 7.Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliğinin 8. etabı olan 2008-2009 doğumlu küçükler kız –erkek karma futbol şenliği Arhavi Şehir Stadında yapıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklâl Marşı ile başlayan etkinliğe öğrenci veli ve ailelerinin yoğun ilgisi vardı

Öğrencilere katılım belgelerinin verilmesi öncesinde bir açıklama yapan Avrupa Grassroots Lideri ve Beden Eğitimi Öğretmeni Fikret Kadıoğlu şunları söyledi;

“Sayın veliler ve çok değerli öğretmen arkadaşlarım. Bu gün, çocuklarınız futbol oynarken eğlenecek ve bireysel yeteneklerini göstermeye çalışacaklardır.

Bizler,  taktik vererek veya eleştirerek onları heyecanlandırmayalım. Ve emin olun ki  özgürce futbol oynarlarsa daha çok mutlu olacaklardır. Çocuklar adına şimdiden sizlere teşekkür ediyorum. “

İlçe Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Yılmaz ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Tosun’un katıldığı Grass roots Şenliğinin  sponsorluğunu önceki etaplardaki gibi yine Aydınlıoğlu Mobilya yaptı.

hifmayıs-1-a

hifmayıs-2-a

hifmayıs-3-a

hifmayıs-4-a

hifmayıs-5-a

hifmayıs-6-a

hifmayıs-7-a

hifmayıs-8-a

hifmayıs-9-a

hifmayıs-10-a

hifmayıs-11-a

hifmayıs-12-a

hifmayıs-13-a

hifmayıs-14-a

hifmayıs-15-a

hifmayıs-16-a


Paylas

About The Author

Comments are closed.