Friday 24th May 2024,
Arhavi – Arhavizyon

DİSK GENEL BAŞKANI ÇERKEZOĞLU ARTVİN’DE..

Kendisi de Artvin Şavşat’lı olan DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu Artvin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu

İlk ziyaretini kendi doğup büyüdüğü Artvin’in Şavşat İlçesine yaptı. Aile yakınlarını da ziyaret eden Çerkezoğlu beraberinde DİSK Artvin Şube Başkanı Sayın Selim Bilgin, Cumhuriyet Halk Partisi Şavşat İlçe Başkanı İmran Kayaoğlu ve İlçe Yönetimi, Belediye Meclis Üyesi Suzan Gündüz Altun, Emekli Orman İşletmesi Müdürü Armağan Atabek, Emekli Postane Müdürü Ahmet Kalyoncu, Türkiye Sosyal Medya Haber Kaynağı Cihangir Kalyoncu, Belediye Başkanı Nihat Acar’ı makamında ziyaret ettiler.

Başkan Nihat Acar Çerkezoğlu’nu Şavşat’ta ve Belediyelerinde görmekten duyduğu memnuiyeti ifade ederek Hoş geldiniz dedi. Çeşitli konularda bilgi alışverişinde bulunulması ardından Çerkezoğlu Artvin’e hareket etti. Artvin’de Belediye Başkanı Demirhan Elçini DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, Disk Artvin Şube Başkanı Selim Bilgin ve yönetimi ziyaret etti.

Makam odasında gerçekleşen ziyarette Disk Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen Demirhan Elçin’e hayırlı olsun diyerek yeni görevinde başarılarılar diledi. Türkiye’nin içinden geçtiği süreç ve ekonomik krizin işçiler hakkında ki ekonomik sıkıntılar üzerine bir süre değerlendirmelerde bulunulduktan sonra ziyaret son buldu.

Başkan Elçin, nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek sendikalaşma yanında olduğunu ifade etti. DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu Hopa’da. DİSK il şube Başkanı Selim Bilgin ile birlikte ilçeye gelen Genel Başkan Arzu Çerkezoğlu ilk olarak CHP Hopa ilçe Başkanlığına, sonra yürüyerek Hopa Belediye Başkanlığı’na geçti. Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi’ye hayırlı olsun dileklerini ileten Genel Başkan ve heyeti bir süre sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber: Hayati Akbaş


Paylas

About The Author

Comments are closed.