Saturday 15th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

FUTBOL ŞENLİĞİNE, OCAK AYINDA YILDIZLARLA DEVAM EDİLDİ

Arhavi Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Arhavispor Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği şenlik, Arhavi İlçe Stadyumunda yapıldı.

Yıldız erkekler futbol takımlarının mücadele ettiği şenliğe öğrenci velilerinin çok ilgi göstermediği fakat şenlikte bu sefer öğrencilerin ilgi gösterdiği görüldü.

İzleyenlerin keyif aldığı karşılaşmalarda mavi kartlar peş peşe geldi. Sokak futbolunu örnek alarak centilmenliği ve fairplay’i ilke olarak benimseyen şenlik organizasyonun başında önceki yıllarda olduğu gibi yine Beden Eğitimi Öğretmeni ve Avrupa Grasroots Lideri Fikret Kadıoğlu vardı. Kadıoğlu, “şenliğin amacı her şeyden önce futbolu çocuklarımıza sevdirmek ve bu sporu yapmak isteyen herkese saha içinde imkan vermektir. Bu konuda özellikle meslektaşlarımdan büyük destek görüyorum. Zaten tek başına yapılacak bir organizasyon değil.Onun için meslektaşlarıma , özellikle Beden Eğitimi öğretmeni arkadaşlarıma ve ardından, İlçe Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğüne ve Arhavispor Kulübüne çok teşekkür ediyorum.

Bugün öğrenci velilerinin az oluşu, öğrenci yaşı ile ilgilidir. Oyuncu yaşları düştükçe velilerin ilgisi daha fazla oluyor. “ dedi

hifocak-1-a

hifocak-2-a

hifocak-4-a

hifocak-3-a

hifocak-10-a

hifocak-9-a

hifocak-8-a

hifocak-7-a

hifocak-6-a

hifocak-5-a


Paylas

About The Author

Comments are closed.