Friday 14th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

GELENEKSEL 7. İSTAD BAHAR ŞENLİĞİ 08 HAZİRANDA İSTANBUL’DA YAPILIYOR

İstanbul Arhavililer Derneği’nin 6 yıldır aralıksız düzenlediği ve büyük bir katılım ve coşku ile kutlanan İSTAD BAHAR ŞENLİĞİ’nin bu yıl 7.si gerçekleştirilecek. 8 Haziran Pazar günü başlayacak olan etkinlikler gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürecek. Sunuculuğunu hemşerimiz Hakan Bilgin’in yapacağı etkinlikte, Gökhan BİRBEN, Turan USTABAŞ ve Çağdaş gibi birbirinden değerli sanatçılarımız sahne alacak.

Bahar Şenliğinin gündüz etkinliğinde kahvaltılar, piknikler, gün içinde bir takım eski yöresel örf ve adetlerimizin canlandırılması, çeşitli yarışmalar ve yöremizden sahne alacak sürpriz sanatçılar yer alırken, Gökhan BİRBEN, Turan USTABAŞ,Çağdaş, İstad Folklor Gurubu ve yöresel çalgımız Tulum’ un yer alacağı gece etkinlikleri akşam saat 08:30 ile 24:00 arasında Kaçkar TV’den canlı olarak yayınlanacaktır.

Hemşerilerimizin yanı sıra birçok bürokrat ve iş adamlarımızın da katılacağı etkinliğimizde Arhavilileri bir araya getirip bir günlük bile olsa siz değerli hemşerilerimize İstanbul’da Arhavi’yi yaşatmaktan İSTAD olarak mutluluk duyacağız.

Bu arada Arhavi Belediyesi 08 Haziran 2014 Pazar günü yapılacak 7. İSTAD Bahar şenliğine Arhavi’den otobüs kaldırıyor.

08 Haziran’ı heyecanla bekliyoruz…

Adres:Gündoğdu Mahallesi çelenk sok. Doğa Restaurant alanı Çavuş başı Kavacık-İST.

İltş. İ nfo@arhavi.org – arhavi.dernek@hotmail.com

Tel: 0216 4798554

Gsm: 0532 6638308

Fax:0216 4792685

istad-bahar-senligi-1


Paylas

About The Author

Comments are closed.