Tuesday 16th April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

HER YER SARI…HER YER SİYAH..EN BÜYÜK ARHAVİ…

Arhavi ilçesi, kendi spor tarihinde bir ilke imza attı.. Arhavi Belediyesi Erkek Voleybol Takımı bir daha ki voleybol sezonunda artık Efeler Liginde oynayacak..

Mersinde oynanan ve üç gün süren Efeler Ligine yükselme karşılaşmaları sonucunda  yine lider olarak başarılı maçlar çıkaran takımızla gurur duyuyoruz.

Dün  İzmir’in TFL  Altekma takımına 3-1 yenilince umutları bugünkü Tokat Plevnespor maçına bırakan takımımız, bugün Plevnespor’u 3-1 yenince lider olarak kupayı kaldırdı..

Arhavi’nin şampiyonluğu ve Efeler Ligine çikişi ilçede büyük coşku ile karşılandı. Halk araçları ve bayrak-flamaları ile alanlarda horonlar oynuyor. Arhavi’liler “ siz yarın takımın ilçeye girişini görün.Yıkılacak ortalık “ diyorlar.

Arhavizyon yayın ekibi olarak Arhavi Belediyespor Erkek Voleybol Takımının böylesine devasa başarısında emeği geçen başta  Kulüp Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Takım antrenörü Ahmet Kavaz ve oyuncular olmak üzere herkese teşekkür ediyor ve takımımızın başarılarının bundan böyle de devam etmesini diliyoruz..


Paylas

About The Author

Comments are closed.