Friday 14th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİNDE SEZONUN SON ETKİNLİĞİ TAMAMLANDI..

Rekare 06 Haziran 2024 Spor HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİNDE SEZONUN SON ETKİNLİĞİ TAMAMLANDI.. için yorumlar kapalı

İlçe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte organize edilen ve Arhavi Belediyesi’nin sponsorluğunu yaptığı 12. Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği’nin 9. etabı Arhavi Şehir Stadı’nda gerçekleştirildi.

12. Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği’nin 9. Etabı, 2017-2018 doğumlu anasınıfı kız erkek karma öğrencilere yönelik yapılırken, etkinliğe İlçe Kaymakamı Burak Çimşir, Belediye Başkanı Turgay Ataselim, Artvin Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran ve protokol üyelerinin yanı sıra Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Pror. Dr. Turgay Biçer, Spor yazarı Bülent Tuncay, spor spikeri Melih Gümüşbıçak ile kamu görevlileri, öğrenci ve öğrenci velilerinin katılımı oldu.

Fikret Kadıoğlu ve Sabri Jurnal’in koordinatörlüğünü yaptığı etkinlikte, organizasyona katılım saylayan öğrencilere katılım belgeleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

Başlama vuruşu ile birlikte çocuklar özgürce futbol oynamanın tadını çıkararak doyasıya eğlendiler.

Çocuklarımıza spor yapma alışkanlığı kazandırmak amacıyla düzenlenen Herkes İçin Futbol Şenliği, hiçbir baskı altında kalmadan özgürce futbol oynamalarını sağlamak ve kendi yeteneklerini sergilemelerinde yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
Paylas

About The Author

Comments are closed.