Thursday 18th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

“HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİ” TÜM GÜZELLİĞİ İLE DEVAM EDİYOR..

Arhavi 9.Herkes İçin Futbol Şenliğinin 5.Etabı ilçe stadında gerçekleştirildi.

Öğrenci  velileri ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği  şenliğe İlçe kaymakamı Şeref Aydın, Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Gençik Hizmetleri ve ilçe Spor Müdürü Erol Tosun ve İlçe Milli Eğitim Müdürü   Mustafa Arslanoğlu da katıldılar.

Etkinlik öncesi öğrenci velileri ve öğrencilerle sohbet eden ilçe kaymakamı Şeref  Aydın velilere katılımlarından dolayı teşekkür  edip onlara çocukları ile birlikte eğlenmelerini diledi. Bu arada bazı öğrencilerin ilçe kaymakamına sarılıp, önceki karşılaşmalarında kendilerine verdikleri sözü tuttuklarını belirtice,  Kaymakam Şeref Aydın “ çocuklar sizlerle gurur duyuyorum” diyerek  cevap verdi..

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan şenliğin başında konuşan Beden Eğitimi Öğretmeni  ve Grassroots lideri Fikret Kadıoğlu “amacının sporun, dostluk, kardeşlik ve centilmenlik çerçevesinde küçük yaşta çocuklara öğretilmesinin hem o öğrencilere , hem de ülke sporuna , dolayısı ile dünya sporuna katkı sağlayacağına inandığını belirterek, başta sponsorluğunu yapan ilçe belediyesine, katkılarından dolayı kaymakamlığa, gençlik hizmetleri ve  ilçe spor müdürlüğüne, ilçe milli eğitim müdürlüğüne ve arhavispor kulübüne teşekkür etti..

Güzel bir havada gerçekleşen şenliğin öncesinde öğrencilere katılım belgeleri verildi. Şenliğin 4. etabında bu sefer  İlkokul 3. sınıf öğrencileri yani 2008 doğumlu  öğrenciler bulundu.9 etaptan oluşan şenliğin okullar  tatile girmeden önce, Mayıs ayı sonunda sona ereceğini belirten Kadıoğlu. kendilerine yardımcı olan gençlere ve öğretmen arkadaşlarına da ayrıca teşekkür etti..

hif-1

hif-2

hif-3

hif-4

hif-5

hif-6

hif-7

hif-8

hif-9

hif-10

hif-11

hif-12

hif-13

hif-14


Paylas

About The Author

Comments are closed.