Thursday 18th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

İSTAD’IN YENİ YÖNETİM KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI..

İSTAD 5. Dönem için seçilen yeni yönetim kuruluyla ilk aylık olağan kurul toplantısını gerçekleştirdi. Dernek genel merkezinde yapılan toplantıya katılımın yoğun olduğu gözlendi.

Yönetim Kurulu toplantısı Başkan Coşkun Karabal’ın açılış konuşmasıyla başladı. Öncelikle tanımayanlar için kendini tanıttı. Ardından konuşmasına devam eden Başkan ortak paydanın “Arhavi” olduğunu vurguladı. Bu paydada birleşerek bu amaç uğruna çalışılması gerektiğini sözlerine ekledi.

Derneğin geçmiş dönem faaliyetleriyle ilgili bilgiler de veren Başkan gelecek dönemde hep birlikte Arhavi için neler yapabiliriz sorusunu da katılanlara yöneltti. Daha sonra yönetim kuruluna yeni katılan üyelerin tanışması ve kaynaşması adına herkes söz aldı. Aileye yeni katılan isimlerden Murat Kemal Türker, Mehmet Akif Paksoy, Osman Karabal ve Mehmet Öztürk toplantıya katılanlar arasındaydı. Söz alanlar önce kendilerini tanıttılar sonrada dernekle ilgili düşüncelerini ifade ettiler. Herkes kendi cümleleriyle Derneğe ilk geliş anılarını ve bu ailede bulunmanın verdiği mutluluğu ifade etti. Ayrıca yeni dönemde neler yapılmalıdır sorusuna cevaplar arandı. Toplantı üyelerin dilek ve temennileriyle son buldu.

Haber: Hayati Akbaş

baskan-coskun-karabal

istadtoplanti-1-a


Paylas

About The Author

Comments are closed.