Friday 17th May 2024,
Arhavi – Arhavizyon

LİDERDEN DEPLASMANDA 1 PUAN KOPARABİLDİK

Bölgesel Amatör Ligi 1. Gurupta mücadele eden temsilcimiz Arhavispor deplasmanda ligin güçlü ekiplerinden ve lider olan Rize-Kalkanderespor takımı ile karşılaştı. Arhavispor başarılı bir maçın ardından 1 puan almasını bildi. Arhavispor, Kalkanderespor takımı ile 1-1 berabere kalarak Lig’deki iddialı konumuna devam etti.

Hafta sonu oynanan BAL Ligi müsabakasında tam kadro deplasmana giden Arhavispor futbol takımı, çıktıkları Kalkanderespor maçında başarılı bir maç çıkardı. Takımın hocası Erol Batur; “Gol yollarında daha başarılı olabilsek maçı kazanabilirdik. Önde götürdüğümüz maçın son dakikalarından rakibin lehine çalınan ama tartışılır bir penaltı kararı nedeniyle berabere bitirdiğimiz müsabakada takımım adına olumlu, bir okadarda başarılı bir maç çıkardık diyebiliriz.” Dedi.

Kulüp Başkanı Hakkı Aytolan ise, “ligin lideri ile çok güçlü bir takımla maça çıktık. Takımımız başarıya inanmış bir şekilde sahaya çıkmıştı. Eğer şansımız yanımızda olsa idi, lideri devirmiş bir takım olarak ilçemize dönecektik. Ama bu da bizim için önemli bir başarıdır. Ben başta Erol hocamız olmak üzere, tüm takım oyuncularımı tebrik ediyorum. Yönetim kurulu arkadaşlarımız ve camia olarak bu takımın arkasındayız.” dedi.


Paylas

About The Author

Comments are closed.