Tuesday 23rd April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

MUHARREM İNCE ” DİKKAT EDİN CEPLERİNİZE..ARAYA KARIŞMIŞ OLABİLİRLER..”

Arhavi CHP seçim bürosu açılışını parti grup başkanvekili ve Yalova milletvekili Muharrem İnce ve Artvin milletvekili Uğur Bayraktutan yaptılar. Muharrem İnce Arhavi’lilerin yoğun ilgisi ile karşılandı. 1986 yılında öğretmenlik görevine başladığı Borçka ilçesine otobüsle giderken Arhavi’yi cennete benzettiğini söyleyen İnce ; ”Görev yaptığım yıllarda İstanbul’da ne varsa Arhavi’de de vardır derlerdi. Doğru mu ? O zaman İstanbul’da da altı ok olacak, Arhavi’de de “ dedi.

Konuşmasına espri ile başlayan Muharrem İnce , konuşmasının sonunu da espri ile kapattı ve AKP yolsuzluğuna değinerek “ ceplerinize dikkat edin aranızda olabilirler.” dedi.

Cumhuriyeti, Mecnunun Leylasını sevdiği gibi sevdiğini söyleyen İnce, Atatürk’e ve İnönü’ye iki ayyaş diyenlerden hesap sorulmalı dedi.

Bu seçimin yerel seçim olmasının yanında aslında hesap sormanın bir tercihi olacağını da vurgulayan Muharrem İnce iki saat önce açılışı gerçekleşen ARGENÇ dernek binasına da giderek gençlere çalışmalarında başarılar diledi.

IMG_9205-a

IMG_9208-a

IMG_9216-a


Paylas

About The Author

Comments are closed.