Tuesday 25th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARGENÇ, DERNEK BİNASI AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ..

Yaklaşık bir aydır kuruluş aşamasında olan Arhavi Gençlik ve Dayanışma Derneği ARGENÇ, bugün hizmet vereceği binasının açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Arhavi Kaymakamı Muhammet Önder, Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, siyasi parti ilçe örgütleri, gençler ve velileri katıldılar.

Açılışta başkan Fatih Güney amaçlarının Arhavi gençliği içinde sevgi, dostluk, kardeşlik ve paylaşımcılık gibi duyguların gelişimini sağlamak olduğunu belirterek, memleket sevdasını her şeyin üstünde tutacaklarını söyledi. Derneğin fiziki hazırlığında katkı aldıkları resmi ve özel kişi ve kurumlara çok teşekkür ettiği söyleyen Güney çok heyecanlı olduklarını belirtip ilk etapta Arhavi’deki lise öğrencileri ile ortaklaşa bir kampanya başlattıklarını söyledi.

Daha sonra konuşma yapan Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, “geçlerin memleketleri için güzel bir şeyler yapmak istemeleri bizleri de mutlu ediyor. Onların bu konuda her zaman yanında olacağız” diyerek gençlere başarılar diledi

İlçe Kaymakam Muhammet Önder  ise çok kısa yaptığı konuşmasında, gençlere “sizleri şuan çok heyecanlı görüyorum. Umarım bu heyecanının hiç bitmez ve bu duygularla çalışmalarınızı sürürsünüz “ dedi.

Ardından gerçekleşen açılışta birde pasta kesildi ve tulumla horona duruldu. Derneğin açılışından yaklaşık iki saat sonrasında da ilk ziyaretçileri de CHP Grup Başkanvekili ve Yalova milletveki lMuharrem İnce ve Artvin milletvekili Uğur Bayraktutan oldular.

IMG_9117-a

IMG_9121-a

IMG_9128-a

IMG_9130-a

IMG_9136 -a

IMG_9141-a

IMG_9157-a

IMG_9161-a

IMG_9187-a IMG_9183-a

IMG_9181-a

IMG_9178-a


Paylas

About The Author

Comments are closed.