Monday 17th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

GENÇLİK MERKEZİ ÖDÜLLERLE DÖNDÜ

 

Zonguldak’ta 5-6 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen Türkiye Gençlik Merkezleri arası halkoyunları gurup finallerinde, Arhavi Gençlik Merkezi Halkoyunları Ekibi finale damgasını vurdu. Ekip 4 ayrı kategoride de aldığı birincilikle önümüzdeki aylarda yapılacak Türkiye Finallerine gitme hakkını da kazanmış oldu. Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu da, gençlerin bu güzel ve başarılı gününde yanlarında yer aldı.

Bir süredir yoğun hazırlıklar içerisin bulunan ekip, yapılacak gurup finallerinde her 4 kategoride de başarılı olacaklarına inanarak, çalışmalarını bu doğrultuda yürütmekte idiler. 55 kişilik bir kafile ile iddialı bir şekilde Zonguldak’a giden halkoyunları ekibi ve ekip eğitmeni Ersin Altın, finallerde başarılı sonuçlar alacaklarına inandıklarını belirtiyorlardı.

 

Yarışma sonrasında gelen başarıdan sonra duygularını ifade eden kafile eğitmeni Ersin Altın; “Bu güne kadar olan ve Zonguldak’ta gerçekleşen finaller boyunca destek ve ilgilerini bizlerden esirgemeyen, finallerde de yanımızda yer alan başta Belediye Başkanımız Sayın Coşkun Hekimoğlu’na, Gençlik ve spor ilçe müdürümüz Sayın Erol Tosun’a ve özveri ile bize destek olan tüm velilerimize çok teşekkür ediyorum. Bu başarıyı tüm Arhavi halkına hediye ediyoruz” dedi.


 


Paylas

About The Author

Leave A Response