Saturday 02nd March 2024,
Arhavi – Arhavizyon

OFSPOR İLE BAL HAZIRLIĞI: 1-2

Bu yıl tekrar Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Arhavispor futbol takımı sezona öncesi hazırlık maçları ile yeni sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyor. Arhavispor futbol takımı Trabzon’un Of ilçesi takımı olan Ofspor ile kendi sahasında karşı karşıya geldi.

Dostluğun ve centilmenliğin bir ayrı örneği olan bu maçta, ilçe kaymakamı Bülent bayraktar ve Arhavi belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu tribündeki yerlerini alırken, her iki takımın kulüp başkanları Hakkı Aytolan ve Olcay Saral da takımlarının yanlarında idi. 2. lig profesyonel kulüp takımı olan Ofspor ile yapılan hazırlık maçında ilk yarıyı Arhavispor 1-0 önde tamamlarken seyircilerin takıma olan destekleri dikkat çekti. İlk yarının ardından başlayan ikinci yarı oldukça çekişmeli geçti. 2. yarının ortalarında kalesinde peş peşe 2 gol gören temsilcimiz Arhavispor, 90 dakikanın sonunda sahadan 2-1 mağlup ayrıldı.

Belediye Başkanı Hekimoğlu maç sonunda sahaya inerek her iki takımı da tebrik etti. Hekimoğlu oldukça çekişmeli geçen bu hazırlık maçına ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyduklarını ve Ofspor’a 2. Ligde başarılar dilediklerini belirtti.

Haber kaynak . Arhavi Belediyesi


Paylas

About The Author

Comments are closed.