Saturday 18th May 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ÖĞRENCİLERE KATKIDA BULUNMAK İÇİN MARATON KOŞACAK..

Rekare 31 Ekim 2020 Haberler ÖĞRENCİLERE KATKIDA BULUNMAK İÇİN MARATON KOŞACAK.. için yorumlar kapalı

TEMA Vakfı Hopa Gönüllüsü Neriman Fırıncı çocuklar için İstanbul Maratonun da koşacak.. Koşu, sizlerin bağışları ile okuyan öğrencilerimize katkı olanağı da sağlıyor..

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve çocuklar için oluşturacağı Hayrettin Karaca Ağaç Kardeşliği Ormanı’yla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlayan ve 2016 yılından beri Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile sürdürülen projede TEMA Vakfı Hopa gönüllüsü Neriman Fırıncı’ da ilk kez yer alacak

Fırıncı, bu projeye, her şeyden önce   bir yardımseverlik projesi olması nedeni ile katıldığını belirtip “çocuklarımız için yapabileceğimiz en ufak bir yardımın bile kendisini çok heyecanlandırdığını “ belirtip bizlerle şu sözleri paylaştı.

Çocuklar doğada doğa eğitimi alabilsin diye 7-8 Kasım İSTANBUL MARATONU’nda TEMA Vakfı Ağaç Kardeşliği ve HAYRETTİN KARACA Hatıra Ormanı için koşup bağış toplayacağım. Gönüllü olarak ilk koşum ve çok heyecanlıyım.

Biriken her 150 TL bir çocuğun eğitimini karşılamak demek. O yüzden en küçük bağış bile çok önemli.

Benimle beraber etki alanımızı genişletip daha çok çocuğa ulaşmak için bağışlarınızı aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz. Katkıda bulunacak kardeşlerime ve dostlarıma şimdiden teşekkür ederim”

Bağış için link ; http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC67948


Paylas

About The Author

Comments are closed.