Saturday 15th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ONLARLA GURUR DUYUYORUZ..

Arhavi Belediyesi G.S.K Bayan Hentbol Takımı kendi evinde TED Samsun Koleji Spor Kulübü ile ilçe Kapalı Spor Salonunda karşılaşırken, müsabakaya taraftarların yoğun ilgisi vardı. Her zamanki gibi maça hızlı başlayan Atilla hocanın öğrencileri ilk 10 dakikada 12 sayılık farkı yakaladı.  Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu futbol maçının ilk yarısını izledikten sonra hentbol takımını izlemek için tribündeki yerini aldı. Oynadıkları taktiksel takım oyunu ile taraftarların beğenisini toplayan hentbolun sultanları ilk yarıyı önde kapadı. İkinci yarıya da fırtına gibi başlayan ekibimiz maçı 36 – 22 kazanarak taraftarlarını sevindirdi.

ARHAVİZYON DİYOR Kİ; 

Arhavi Belediyesi Bayan Hentbol Takımının istikrarlı ve başarılı  lig grafiği herkes gibi bizleri de memnun ediyor. Başta antrenörleri Atilla Özbay olmak üzere İbrahim hocanın çok büyük emeklerinin olduğunu zaten maçı izleyince anlıyorsunuz. İşin bir başka boyutu, belediye başkanı sayın Coşkun Hekimoğlu’nun tüm maçlarda, hatta çalışmalarda ( diğer takımlara yaptığı gibi) sporcularla ve takım sorunları ile bire bir ilgilenmesi.

Görüşümüz, idareci ve teknik heyetin oturmuşluğu, haliyle başarıyı getirecektir. Amasya yenilgisinde takımımız yenildi, fakat deplasmanda ezilmeden oynadı. İyi bir kalecileri olmasaydı belki 4 te 4 yapacaktık.. Ama çok önemli değil. Bu takım, bu hocaları ile başarıdan başarıya koşacaktır..Buna inanıyoruz..


Paylas

About The Author

Comments are closed.