Wednesday 24th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ŞENLİĞİN BU YILKİ SON ETABI DA TAMAMLANDI..

2008 yılında başlayan ve bu yıl 8.sı yapılan Arhavi Grassroots (Herkes İçin Futbol) Şenliği’nin son etkinliği ilçe stadında gerçekleştirildi..

2001, 2002 ve 2003 doğumlu 7. ve 8. sınıf öğrencileri arasında gerçekleşen futbol şenliğine Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Tosun, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fikret Solak, okul idarecileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Beden Eğitimi dersi öğretmeni Fikret Kadıoğlunun emeği geçenlere teşekkür etmesi ile başlayan şenlik öncesi tüm katılımcı öğrencilere “katılım belgesi” verildi.

Düzenlenen etkinlik toplu çekinilen fotoğrafların ardından öğrencilerin sahada futbol oynamaları ile devam etti. Öğrencilerin kıyasıya mücadelesi etkinliğe katılanlara keyifli anlar yaşattı. Müsabaka sırasında centilmen oyunculara mavi kart gösterilmesi kuralı da uygulandı. Kız-erkek karışık bir şekilde sahaya çıkan öğrenciler ortama yaydıkları güzel enerji ile etkinliğe katılan konuklara güzel dakikalar yaşattı. Futbolun her ne yaşta olursa olsun ne kadar zevkli ve seyrine doyum olmayan bir spor dalı olduğunu gösterdiler.

hif_001

hif_002

hif_004

hif_016

hif_022

hif_023

hif_028


Paylas

About The Author

Comments are closed.