Thursday 18th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ŞENLİK HAZIRLIKLARINA ÇİRKİN SALDIRI

Arhavim.net gurubunun “ Kamilet Vadisinde HES istemiyoruz “ sloganı altında Çifte Köprüde düzenleyeceği şenlik alanına saldırıda bulunuldu.

Geceleyin bir gurup saldırgan iki köprü arasında kurulan sahneyi paramparça etti. “Küçükköy muhtarlığının şikayeti üzerine Jandarma olay yerinde incelemelerde bulundu.

Bilindiği gibi Arhavim.net gurubu her yıl Güngören Köyünde “ Geleneksel Hamsili Ekmek ve Laz Böreği Şenliği” düzenliyordu. Kamilet Vadisinde kurulması düşünülen HES lere karşı halkın daha duyarlı olması için şenlik bir kereye mahsus Çifte Köprüye taşınmıştı.

Arhavim.net Grubu “ Yapılan saldırıyı kınıyoruz. Biz daha güzel sahneyi yine kuruyoruz. HES lere karşı duruşumuzdan kesinlikle taviz vermiyoruz. Pazar günü Arhavi’de yaşayan, ve çevre ilçelerde olan dostlarımızı, özellikle HES karşıtlarını  Çifte Köprüye bekliyoruz.” açıklamasını yaptı.

Arhavizyon .com ailesi olarak bizler de olayı kınıyor ve Arhavim .net gurubunun her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz..

Bu arada HES lere karşı yapılacak şenliğe Tolia Gurubu, Gurup Destan, Shurimshine, Akın Gülhan ve Tolga Kurdoğlu gibi sanatçıların katılacağını da belirtelim..

 saldırı-2-a

saldırı-3-a

saldırı-4-a

saldırı1-a


Paylas

About The Author

Comments are closed.