Saturday 18th May 2024,
Arhavi – Arhavizyon

SÜPER BİR TATİL YAPTILAR

    

     Arhavi Belediyesi’nin projelendirdiği ve İlçemizin değerli iş adamlarından Mehmet Nazıf GÜNAL (MNG HOLDİNG) tarafından desteklenen ve MNG Holdin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Vedat ÇETİNTAŞ tarafından bizzat takip edilen , İlköğretim ve Ortaöğretim öğrencilerine yönelik “Başarılı Öğrencilere Tatil Projesi’ kapsamında, MNG HOLDİNG’in Antalya’daki beş yıldızlı oteli WOW Kremlin Palace’ta tatil yapan öğrencilerimiz doyasıya tatilin keyfini sürdüler.

     Çocukların 23 Nisan Haftası boyunca geçirmiş oldukları eğlenceli dakikalarını doyasıya yaşamalarının yanında, veli , öğretmen ve idarecilerinde bu ortamda yer aldılar. Bunun yanında yine M.N.G tarafından ağırlanan ilçemiz futbol takımı Arhavispor’unda bu otelde olması,  yaşanan güzelliklerin bir bölümü oldu.

 

 

     Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU’nun girişimleri ile ve MNG HOLDİNG ’in desteğiyle hayata geçirilen proje sayesinde, okullarında başarılı olan öğrencilerimiz; Atatürk İlköğretim okulundan Simge ÖZYILMAZ, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim okulundan Ertuğrul EVİS, Hacılar İlköğretim Okulundan Sezer YILMAZ, M.N.G. İlköğretim okulundan Tayfun Can TORUN, Cumhuriyet İlköğretim okulundan Berkan GENÇ, Nuri Özaltın İlköğretim okulundan Sezer ŞAKİROĞLU, Yatılı İlköğretim Bölge okulundan Elif ÖZKAZANÇ, Arhavi’ye döner dönmez başkan HEKİMOĞLU’nu ziyaret ettiler.

 

 

 

 


Paylas

About The Author

Leave A Response