Monday 24th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

TEŞEKKÜRLER MNG İLKÖĞRETİM OKULU

     TÜRKİYE’NİN EN İYİ İLK SEKİZ TAKIMI ARASINA GİRDİLER… FİNALLER 11  MAYIS’TA ADANA’DA…

     İlçemizin güzide ilköğretim okullarından Mehmet Nazif Günal İlköğretim Okulu Kız Hentbol Takımı almış olduğu başarılarla ilçemizin gururu haline geldi. Almış oldukları bu başarılarını ayaklarının tozuyla Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU ile paylaşan öğrencilerin  mutlu halleri yüzlerinden okunuyordu.,, Başkan Hekimoğlu hentbol takımını ve öğretmenleri Atilla ÖZBAY’ı ve Müdür Muhammed ÜST’ü tebrik etti.

     13-17Nisan tarihlerinde Malatya ilinde yapılan hentbol kızlar gurup finalinde ilk 8 e kalmayı başaran M.N.G. İlköğretim Okulu öğrencileri birbirinde zorlu ekipleri dize getirmeyi başararak ilk 2 ye kaldılar. Elazığ, Antalya, İstanbul, Sivas, Konya, İzmir ve Bursa gibi rakiplerin arasından başarı ile ilçemize döndüler. Bursa ve Artvin/Arhavi takımları olarak 11 Mayıs ta Adana da yapılacak olan ve Türkiye’nin en iyi 8 Takımın çıkacağı müsabakaya katılmaya hak kazandılar.

     Başkan Hekimoğlu; “M.N.G. İlköğretim okulu olarak almış olduğunuz başarılarınızı candan kutluyorum… Adına yakışır bir başarıyı ortaya koyarak bizleri gururlandırdınız. Arhavi ‘yi temsil edip ülkemizin en iyi 8 takımı arasına girdiniz. 11 Mayıs ta Adana da yapılacak olan şampiyonada sizlere şimdiden başarılar diliyorum.” diyerek sporcular ve idareciler ile birlikte fotoğraf çekildi.

 

 

  

 

 

 


Paylas

About The Author

Leave A Response