Monday 22nd April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

TEMPELTRAVEL ARHAVİ ŞUBESİ AÇILDI

Geleneksel Türk misafirperverliği sıcaklığı ile eğlence ve geziler için sonsuz fırsatlar sunan Tempeltravel Arhavi’de şube açtı.

Tur organizasyonu dışında toplantı ve kongreler içinde faaliyetlerini sürdüren Tempeltravel şirketinin Arhavi’deki şubesini Barış Lakerta yürütecek.

Lakerta, gelişen bölge turizmi içinde var olan  turizm birikimini bundan böyle ciddi kuruluşlar üzerinden ve ticari olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirterek ilçemiz için bir ilki başlattıklarını belirtti.

Açılışta konuşan Tempeltravel şirketinin yönetim kurulu başkanı Taner Aktaş ilçe ve bölge için,  Arhavi’yi ve çevreyi çok iyi tanıyan bir arkadaşla çalışacaklarından son derece mutlu olduğunu belirtti.

İlçemiz Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ise yıllardır bir tur ve seyahat acentesinin yapması gerekenleri bizler yerel yönetim ve sivil toplum örgütleri olarak yapıyorduk.Bu gün ise bu işleri yapması gereken ciddi kuruluşlarla yürütüyoruz. Bu olay bizim arzu ettiğimiz hedefin bir başlangıç noktasıdır. Şubenin başta ilçemize, çevreye ve komşu ülkelere hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Artvin Valisi Necmettin Kalkan ise Arhavi ilçesinin çoğu konularda hep bir adım önde olduğunu, sahip olduğu sosyal, kültürel birikimlerini turizm açısından değerlendirmenin diğer ilçelere de örnek olacağını belirterek, bu tür oluşumları yürekten desteklediğini belirtti.


Paylas

About The Author

Comments are closed.