Friday 19th April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

TSYD KUPASI ŞAMPİYONU ARHAVİ BELEDİYESPOR..

Arhavi Belediyespor voleybol takımımız, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesinin düzenlediği TSYD turnuvasında şampiyon olarak bir başarıya daha imza attı. TSYD kupası finalinde Tokat Plevne ile karşılaşan takımımız rakibini 3-0’lık skorla yenerek TSYD kupasını ilçemize kazandırdı.

Ankara Başkent Voleybol Salonu’nda 25-26 Eylül tarihleri arasında düzenlenen ve Arhavi Belediyespor’un oyanı sıra, Ziraat Bankası, Tokat Belediye Plevne ve Jeopark Kula Belediyespor takımlarının yer aldığı turnuva, sezon öncesi takımların son durumlarını gösteren en önemli kupa niteliğinde değerlendiriliyor.

Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Voleybol Takımımızın TSYD Kupasını kazanması nedeni ile takımımızla tekrar gurur duyduklarını belirten Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, başta antrenör Ahmet Kavaz olmak üzere tüm takımı tebrik ettiğini ifade etti.

Takım antrenörü Ahmet Kavaz ise sezon öncesi önemli bir hazırlık dönemi geçirdiklerini söyleyerek, TSYD turnuvasının takımın durumunu görmek açısından kendileri için iyi bir fırsat olduğunu ve ayrıca turnuva sonunda kupayı ilçemize kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.


Paylas

About The Author

Comments are closed.