Saturday 13th April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

YILDIZ KIZLAR FUTBOL ŞENLİĞİNDE ÖĞRENCİLER FUTBOLA DOYDULAR..

2008 yılında başlayan ve bu yıl 10.su yapılan Herkes İçin Futbol Şenliği’nin 3. Etabı,  2003-2004-2005 doğumlu kız öğrencilere yönelik “Yıldız Kızlar Futbol Şenliği” adıyla yapıldı. Etkinliğe Arhavi Belediye Başkan Vekili H.Tahsin Kurdoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

İlçe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü,  Arhavispor Kulübü ile birlikte organize edilen ve Arhavi Belediyesi’nin sponsor olduğu Arhavi Grassroots (Herkes İçin Futbol) Şenliği Arhavi İlçe Stadı’nda gerçekleştirildi.

“10 yıldır düzenlenen organizasyonun amacı, minik öğrencilere sporu sevdirmek, yeteneklerini ortaya çıkarmak ve spor yaparak mutlu vakit geçirmelerini sağlamak olduğunu söyleyen Beden Eğitimi Öğretmeni ve  grassroots lideri Fikret Kadıoğlu  bu mevsimde böyle güzel bir havada etkinliğimizi gerçekleştirdiğimiz için de ayrıca çok mutluyum, katkısı olan herkese çok teşekkür ederim ” dedi.

Minik sporcuların doyasıya eğlendiği etkinlik, şenliğe katılan öğrencilere ilçe protokol üyeleri tarafından verilen sertifikalarla son buldu.


Paylas

About The Author

Comments are closed.