Thursday 18th April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ZAFER HORONLARLA KUTLANDI..

26.Dönem Milletvekili Seçimleri’nin resmi olmayan sonuçlarına göre tek başına iktidar olan Ak Parti’de diğer illerde olduğu gibi Artvin’de de zafer horonla kutlandı.

7 Haziran genel seçimlerine göre 6 bin 127 oy artırarak Artvin’de yeniden birinci parti olan AK Parti’de yüzlerce kişi elinde bayraklarla İl Başkanlığı önünde toplanıp, başarıyı horon ile kutlarken, 3.kez milletvekili seçilen Dr. İsrafil Kışla, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, AK Parti İl Başkanı Av. Erkan Balta 26.Dönem Milletvekili adayı Prof.Dr. Hayrettin Gülbin alandakilerine selamlama konuşması yaptı.

Seçim otobüsü üzerinde coşkulu halka hitap eden AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla kazanılan zaferin Türk Demokrasi tarihinde bir dönüm noktası olduğunu söyledi. Kışla yaptığı teşekkür konuşmasında tüm ilçeleri tek tek sayıp selamlayıp bu zaferi yaşatan bütün Artvinlilere teşekkür etti. 1 Kasım’ın Türk Demokrasi tarihinde bir dönüm noktası olduğunu vurgulayan Kışla, Türkiye’nin tarih yazdığını söyledi.

Kışla, “Türkiye’nin güçlü ilerleyişini engellemek isteyen dış güçler içerdeki mihraklarla, PKK’sıyla, paralel yapısıyla bu gidişe dur deme gayreti içindeydiler. Birçok hesaplar yapmışlardı ama onların bir hesabı varsa Allah’ında, Milletinde bir hesabı vardır.” dedi.


Paylas

About The Author

Comments are closed.