Saturday 15th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ALPER TAŞDELEN ARHAVİ’YE DAVET EDİLDİ..

Arhavililer Vakfı Başkanı Kayhan Giritlioğlu ve yönetim ile denetleme kurulu üyelerinden oluşan heyet, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ile Başkan Yardımcısı Anıl Sevinç’i makamlarında ziyaret ziyaret etti.

Ziyarette Arhavililer Vakfı denetleme kurulu üyesi ve eski başkan İlker Giritlioğlu ile yeni başkan Kayhan Giritlioğlu vakfın faaliyetleri anlattı ve Arhavi ilçesinin tanıtımını yaptı.

Dahan sonra heyet, Başkan Taşdelen’i ve ekibini  Arhavi’ye davet etti. Taşdelen’e, vakfa olan desteklerinden dolayı teşekkür eden heyet ziyaretin sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi.

Konu hakkında ise Giritlioğlu şunları söyledi;” Çankaya Belediyesi Başkanı Sayın Alper Taşdelen ve Hemşehrimiz Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın Anıl Sevinç’e Vakıf yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile yapmış olduğumuz ziyarette kendilerini Arhavi ve 15 Mayıs 2018 tarihinde Türk Sanat Müziği Topluluğumuzun vereceği yıl sonu konserine davet ettik. Her iki davetimizden de büyük mutluluk duyduğunu ve geleceğini bizlerle paylaştı.”

 


Paylas

About The Author

Comments are closed.