Tuesday 16th April 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARHAVİ BAYAN VOLEYBOL TAKIMI 3.LİGE YÜKSELDİ.

Arhavi Belediyesi GSK Bayan Voleybol Takımımız, Samsun’da düzenlenen 2015 – 2016 Voleybol Sezonu Bölgesel Lig Finallerinde oynadığı üç karşılaşmayı da kazanarak 3. Lige yükselmiştir.

Samsun’da 4-6 Mart tarihlerinde düzenlenen finallerde oynadığı tüm maçları kazanan temsilcimiz namağlup olarak 3. Lige yükselmeyi garantilemiş, büyük bir başarıya imza atmıştır. Arhavi Belediyesi GSK Bayan Voleybol Takımımız finallerde sırasıyla Kastamonu Merkez bayan voleybol takımını 3-2, Amasya Merzifon’u 3-0 ve Giresun Gençlik Spor’u son maçta 3-2 skorlarla yenerek finallerde büyük bir başarı göstermiştir. Özelikle son maç olan Giresun Gençlik Spor karşılaşması oldukça çekişmeli geçmiş, daha tecrübeli olan rakibine üstünlük kuran temsilcimiz, bu karşılaşmayı da kazanmasını bilerek 3. Lig vizesini almıştır.

3. lige yükselme karşılaşması olan son Giresun Gençlik Spor maçını takımın yanında yer alarak takip eden belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu, takımın elde ettiği bu büyük başarıdan dolayı oyuncuları ve teknik heyeti tebrik ederek teşekkür etti.

Hekimoğlu; “ilçemizi başarı ile temsil eden tüm genç sporcu kardeşlerimi kutluyorum. Bizlere büyük bir gurur yaşattılar. Teknik heyetimizle beraber bu başarıda katkısı olan sporcularımıza ilçemiz adına teşekkür ediyorum” dedi

ABGSK-1

ABGSK-2

ABGSK-3

ABGSK-4


Paylas

About The Author

Comments are closed.