Tuesday 25th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

ARHAVİSPOR YARARINA YAPILAN GECEDE ORTAK SES ” ŞAMPİYONLUK “

Arhavispor Kulübü yararına düzenlenen gece Bayraktar Kültür Merkezinde yapıldı. Gecenin açılış konuşmalarını Kulüb Başkanı Yücel Satıral ve Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu yaptılar.

Davetlilerin “ o sene bu sene” diyerek şampiyonluk sloganları arasında  sahneye alınan tüm futbolcu ve yönetim kadrosu uzun süre alkış aldı.

Teknik direktör Ufuk Sarı ise 1955 yılında kurulan Arhavispor kulübüne bu zamana kadar emek veren herkese teşekkür ederek başladığı konuşmada hedeflerinin şampiyonlu olduğunu ve 3. Lige çıkmak için ellerinden gele çabayı göstereceğini  söyledi.

Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ise, takımın kuruluşundan bu yana henüz 3. Lige çıkamadığını fakat bu sezon bu olay yaşanırsa siz futbolcular Arhavisporun tarihine unutulmazlar olarak gireceksiniz dedi.

İlerleyen saatlerinde Arhavispor’a maddi, manevi katkılarda bulunmuş kişi ve kurumlara plaketler verildi.

Geceye damga vuran konuşma ise Hopaspor Kulübü Başkanı Murat Özçep’ten geldi. Özçep ; Geçmişte yaşanan Arhavi – Hopa olaylarına artık yer olmadığını, bu işi bitirdiklerini , zaten komşu ilçe takım başkanlarının iki haftada bir toplandıklarını, bunun karşılığında Hopaspor maçlarında Hopalı taraftar kadar Arhavi’den de taraftar gelip takımlarını desteklediklerini görmekten son derece mutlu olduğunu belirterek şampiyonluk yolunda Hopaspor yönetimi olarak Arhavispor’a her türlü desteği verecekleri sözünü verdi. Özçep’in bu konuşması  salondakiler tarafından ayakta alkışlandı..

Program Salih Yılmaz’ın sahne alması ile coşkulu bir şekilde sürerek sona erdi..


Paylas

About The Author

Comments are closed.