Tuesday 25th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

” ARHAVİSPOR’U UÇURACAĞIM..”

Yakutiye Belediyespor ile geçen sezon devre arasında yollarını ayıran Akif Dursun, yeni sezonda Arhavispor formasını terletecek. Sarı-siyahlılarla anlaşan 25 yaşındaki orta saha ve forvet oyuncusu Akif Dursun, “Arhavispor’u ben uçuracağım. Atacağım gollerle, yeni takımımı ligde zirveye taşıyacağım” dedi.

Yeni takımının kampına katıldı

Artvin’i geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda Bölgesel Amatör Lig üçüncü grupta temsil edecek olan Arhavispor’un yeni sezon hazırlık kampına katılan Dadaş golcü, kısa sürede yeni takım arkadaşlarıyla da kaynaştı. Başarılı futbolcu, “Arhavi’ye Arhavililerin 3. Lig hasretini dindirmeye geldim. Atacağım gollerle Arhavi’yi zirveye taşıyacağım” dedi.

Erzurumlu futbolcu, kamptaki hırsı ve çalışkanlığı ile teknik heyetten de tam not aldı.

80 maç 19 gol

Son yıllarda Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) Yakutiye ve Aşkale ile Aras 12 Mart formalarını terleten Akif Dursun, BAL’da toplam 80 maça çıkarken, bu karşılaşmalarda 19 gol kaydetti. Orta saha oynamasına rağmen, kritik golleri ile takımlarına önemli puanlar kazandıran Akif Dursun, U21 Liginde de BB Erzurumspor adına 2 gol kaydetti. 25 yaşındaki yıldız Erzurum Yolspor ve Köy Hizmetlerispor formalarını da terletti.

Haber kaynak: Pusula


Paylas

About The Author

Comments are closed.