Friday 24th May 2024,
Arhavi – Arhavizyon

“BENİM İÇİN ÜZÜLME” DİZİSİ ÇEKİMLERİ ARHAVİ’DE DEVAM EDİYOR

Sanatçı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı ‘’BENİM İÇİN ÜZÜLME ‘’ dizisi çekimleri Arhavi’de devam ediyor.

Karadenizli Laz bir genç ile bir Kürt kızının aşkını anlatan ve bu aşkın üzerinde gerçekleşen olayları konu alan dizi izleyicileri ekran başına kilitleyeceği görünüyor. Çekimleri Kars ve Artvin de dönüşümlü olarak sürdüren dizi ekibi, genel anlamda çoğu sahnelerini Arhavi’de çekiyor. İlçenin liman, terminal, belediye binası ve çeşitli iş yerlerinde sürdürülen çekimler civar halkının da ilgi ve dikkatini çekiyor. Bu gün de çekimlerini belediye binası önünde sürdüren ekip ilgi odağı haline gelmiş durumda.

Dizi senaryosu, başarılı oyuncu kadrosu ve anlatılmak istenen ana fikri ile izleyicilerin büyük beğenisini toplayacağı ve bölgenin tanınması açısından büyük katkı sağlayacağı düşünülüyor. 6 Kasım 20:00’da ATV ekranlarında yayına girecek olan dizi duygusal senaryosu ile Türk halkını beğenisini alıp, Mahsun Kırmızıgül’ün bundan önceki başarılı projelerin arasında yerini alacağı kaçınılmaz görünüyor.


Paylas

About The Author

Comments are closed.