Saturday 20th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

BJK KULÜP BAŞKANI FİKRET ORMAN, BABA OCAĞI HOPA’ DA ..

Çaykur Rize karşılaşması için takımla beraber Rize’ye gelen BJK Başkanı Fikret Orman ayağının tozu ile baba ocağı Hopa’ya gelerek bir dizi ziyarette bulundu.

Hopa’da Hopa spor Kulübünü ziyaret eden Fikret Ormanı burada Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Hopa spor Başkanı Nedim Koyuncu ve kulüp yönetim kurulu üyeleri karşıladılar. Oldukça sıcak bir sohbet ortamında geçen ziyaret sonrası BJK Başkanı Orman Hopa spor tesislerini ziyaret ederek burada futbolcularla sohbet etti.

Hopa sporun başarısının kendisini de mutlu ettiğini ifade eden Orman, Pazar günü de güzel bir karşılaşma çıkartma temennisiyle sahadan 3 puanı alan tarafın Hopa spor olmasını temenni etti.

Daha sonra Vali yardımcısı ve Sarp Mülki İdare amiri Mehmet Ali Öztürk, Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan ve kendisi de Hopa’li olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıtalar Genel Müdürü Tayfun Karaali ile beraber, Hopa spor yönetiminin kendisi onuruna selender restaurantta verdiği yemeğe katıldıktan sonra ilçeden ayrıldı.

Fikret Orman’ın Hopa spor kulübünü ziyaret etmesi nedeniyle Hopa spor yönetimi de bir teşekkür mesajı yayınladı. Mesajda şu ifadelere yer verildi: “Hopa’mızın medar-ı iftiharı, Tükiye Süper Ligi’nin geçen sezon Şampiyon Takımı, Şampiyonlar Ligi’nde Gururumuz Beşiktaş’ın Başkanı Sayın Fikret Orman Çaykur Rizespor-Beşiktaş Maçının haftasında kulübümüzü ziyaret etti. Beraberindeki heyet ile birlikte kulüp binamıza gelen Sayın Fikret Orman’a, Başkanımız Nedim Koyuncu, Hopa Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali Özkan, Sarp Mülki İdari Amiri Valimiz Sayın Mehmet Ali Öztürk ve Yöneticilerimiz eşlik etti. Kulüp binamızı gezen ve olumlu görüşlerini belirten sayın Orman, geçen hafta Aras 12 Mart spor deplasmanında alınan 6-1’lik galibiyetimiz için tebriklerini dile getirdi.

Daha sonra tesis ziyaretine geçmeyi planlayan sayın Fikret Orman taraftarlarımız ve halkımızın isteğini geri çevirmeyerek binamızda ki toplantı salonumuzda hatıra fotoğrafı çektirdi. Tesis ziyareti esnasında futbolcularımız ve tesis çalışanlarımızın A.Hopa spor Kulübü Tesislerinde karşılamasıyla birlikte ziyaretini gerçekleştiren Sayın Orman, futbolcularımıza konuşma yaparak tebriklerini ve başarı dileklerini iletti.

Kulüp çalışanlarımızla şakalaşarak samimiyetiyle yüzleri güldüren Sayın Başkan Fikret Orman ve Hopa Kaymakamı’mız Sayın Mehmet Ali Özkan, Sarp Mülki İdari Amiri Sayın Mehmet Ali Öztürk, Beşiktaş Yöneticileri ve Yöneticilerimiz tesis ziyareti sonrasında Kemalpaşa’da bulunan SerenderRestaurant’ta kulübümüz tarafından Fikret Orman Onuruna verilen akşam yemeğine katıldı. Yemek sonrası Kulüp Başkanımız Nedim Koyuncu, Fikret Orman ve beraberindekileri ağırlayacağı otele gitmek için şehirden ayrıldı.Hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen ve her fırsatta Hopaspor’a olan ilgisini belirten Beşiktaş kulübü başkanı Sayın Fikret Orman’a kulübümüze yapmış oldukları ziyaret ve başarı dileklerinden dolayı şükranlarımızı sunarız. A.HOPASPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU” denildi.

Haber: Hayati Akbaş


Paylas

About The Author

Comments are closed.