Friday 14th June 2024,
Arhavi – Arhavizyon

FESTİVAL SPORTİF KARŞILAŞMALAR BAŞLADI

Bu yıl 40.sı düzenlenecek olan Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali kapsamı dâhilinde yapılacak olan sportif etkinliklere start verildi. Açılış kurumlararası voleybol karşılaşması ile yapıldı. Arhavi Belediyesi voleybol takımı ile T.C Ziraat Bankası voleybol takımı arasında ilk ayağının gerçekleştirildiği voleybol maçı kalabalık bir izleyici kitlesi karşısında oynandı.

İlçe protokolünün de katılım sağladığı maçta Kaymakam Bülent Bayraktar, Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Erol Tosun, maçı izleyenler arasında idi.

Müsabakada ilk seti Arhavi Belediyesi Voleybol Takımı alırken, daha sonraki 2 seti T.C Ziraat Bankasını aldı. Setlerde T.C. Ziraat Bankası Voleybol takımı ilk üç sette 2 – 1 öne geçmesine rağmen oynanan 4 sette Arhavi Belediyesi Voleybol Takımı Seti Farklı skorla alıp eşitliği sağladı. 5. Sete berabere giren iki takım oynan son sette kıyasıya bir mücadele verdi. Eşit giden skorlar ardından son seti 15 – 11 kaybeden Arhavi Belediyesi Voleybol Takımı böylelikle ilk yenilgisini almış oldu.


Paylas

About The Author

Comments are closed.