Saturday 20th July 2024,
Arhavi – Arhavizyon

A GENÇLER LİGE SÜPER BAŞLADI

    

     Arhavispor Genç Futbol Takımı 20-03-2010 Cumartesi günü Artvin İl Stadında oynanan müsabakada Özel İdareyi 1-0 yendi

     Takımımız, kalede Emrah Özyılmaz, Emrah Akboğa, Sezgin Ciniviz, Hayati Yazıcı, Sezer Altanlar,Burak Topaloğlu, İsmail Okutur, Umut Galatalı, Uğur Çepni, Burak Karayer,Cavit Köroğlu ile yedekler  Kemal Anıl Özyıldız, Onur Gümüs,Volkan Atabey, Ertuğrul Delimehmet, Hakan Akgümüs, Emrecan Köseoğlu ‘dan oluşmaktaydı.

     Güneşli bir günde Erol KANSIZ ve Cengiz VELİMAHMUTOĞLU hocalarımızla birlikte gidilen maçta  daha önceki Hopa galibiyeti ile başlayan ve ligin favorisi durumundaki takımımız özel idare takımıyla karşılaştı . Maça güzel başlayan Arhavispor genc takımın bir golü yan hakem ve orta hakemin hatası ile iptal oldu . Genç takımımız her şeye rağmen A takımından İsmail Okutur, Burak Karayer, Burak Topaloğlu ve  Hayati Yazıcı’nın  hatasız oyunları ve  Erol hoca’nın taktiği ile oyunda üstünlüğü hep elinde tuttu.

 

      80. dakikada Hayati pasında İsmail’in uzun topu Burak’ı asırtması golü bulmamıza sebep oldu. Günün özelliği ilk kez sahaya çıkan oyuncularımızın olması idi.Solbek Sezgin Ciniviz sanki yıllardır sahaya alışkın bir sporcu edası ile top oynadı. Sağbek Emrah Akboğa’nın oyuna hakimiyeti inanılacak gibi değildi.

     Bu maçta oyun yükünü bu sefer Burak Topaloğlu almıştı ve maçın adamı ünvanını kazanmayı hak etti.

 

 

 


Paylas

About The Author

Leave A Response